ON RAMP kurz – začínáme s Crosstrainingem

Co budete potřebovat? Chuť se hýbat, tenisky, tričko a kraťasy.

Pokud nemáte s Crosstrainingem zkušenost, je třeba, abyste nejprve absolvovali ON RAMP kurz. Bez něj vás bohužel jako začátečníky na klasickou hodinu Cross nepustíme. Je to kvůli vaší bezpečnosti – chceme vás nejprve naučit správně cvičit, abyste si na tréninku zbytečně neublížili a mohli z něj pro sebe vytěžit maximum. Kurz má 8 lekcí, pokud jej absolvujete ve skupinové formě, trvá 5 hodin. Naučíte se mimo jiné mrtvý tah, základy vzpírání a gymnastiky a cvičit s kettlebellem. Můžete jej absolvovat individuálně, nebo ve skupině.


Vyberte si variantu, která vám vyhovuje

Skupinový
ON RAMP kurz


Skupinový ON RAMP kurz probíhá formou jednodenního pětihodinového semináře. Dostanete švihadlo, deník, náramek a identifikační přívěsek. Termíny do konce roku 2020 jsou 11. 10., 15. 11. a 13. 12 vždy od 13:00 do 18:00 hod. (5 hodin). Rezervace nutná.

Cena kurzu: 1 280 Kč

Individuální
ON RAMP kurz


Osobní a individuální přístup 8 lekcí, sestavených přímo vám na míru tak, aby vás seznámil s Crosstrainingem a naučil správnou techniku a provedení jednotlivých cviků. Kurz je vedených zkušeným trenérem. Doba konání dle vašich preferencí.

Cena kurzu: 3 420 Kč


Obsah startovacího balíčku

Náramek NewPark

Identifikační přívěsek

Švihadlo

Tréninkový deník


Obsah ON RAMP kurzů

1.

Úvodní lekce

2.

Mrtvý tah

3.

Vzpírání

4.

Gymnastika

5.

Kettlebell

6.

Závěrečná lekce

Máte dotaz? Chcete se objednat? Kontaktujte nás

Zásady zpracování osobních údajů

+420 607 025 595
info@newpark.cz
NewPark GYM
Heršpická 6, Brno